E-L 09:00 – 19:00
P 10:00 – 16:00

Koduekstra OÜ on Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett, mis tegutseb alates aastast 1998. Ketis on 14 kauplust, mis paiknevad üle kogu Eesti suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes. Lisaks on võimalik klientidel sooritada oste mugavalt ja kodust lahkumata meie veebipoes. Koduekstra kaubavalikus on enam kui 17 000 toodet alates omanäolistest kingitustest ja sisustuselementidest kuni igapäevaste esmatarbekaupadeni. Otse tootjatelt tarnitud lai valik kaupu tagab sortimendi unikaalsuse ja soodsama hinnataseme. Meie lettidelt leiab tuntud kaubamärke nagu Maku, Fiskars, Vileda, McLean, Tarmo, 4Living, Sencor, Kodak, Panasonic, Tesa, Mayeri, Zewa, GreenShield, Tamrex, Rolson, Finnbullet, Aquafor, Mustang, Lamart, Smile, Spaas, Plastteam jne.

Ettevõttes töötab üle 100 asjatundliku ja pühendunud töötaja, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune ja meeldiv. Soovime olla oma klientide jaoks usaldusväärseks nõuandjaks ning pakkuda neile igakülgset abi ostuotsuste langetamisel.

Oma püsiklientidele teeb Koduekstra igakuiselt sooduspakkumisi, mis jõuavad nendeni uudiskirja ning kliendilehe vahendusel. Kliendiks hakkamine on lihtne – tuleb vaid kaupluses või e-poes oma ID-kaart registreerida.